V naší aukci prodáte Vaše umělecké dílo nejlépe a za skvělých podmínek.

 

 

 

Jak to celé funguje? Naše galerie Vám nabízí hned několik možností, jak prodat či ohodnotit Vaše umělecké dílo:

 

- Naše aukce Vám nabízí prodej Vašeho díla formou dražení v aukci. Stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo osobně a nabídnout nám dílo do aukce. Po dohodě Vám předáme zprostředkovatelskou smlouvu a Vy pak už jen můžete z pohodlí domova sledovat průběh dražby Vašeho obrazu či jiného uměleckého předmětu. Následně Vám na e-mail dorazí veškeré informace o úspěšnosti Vašeho předmětu v aukci. Během celého procesu se s námi můžete kdykoliv spojit a na všechny podrobnosti se zeptat.

 

- Pokud byste raději obraz prodali rovnou u nás v galerii, tak i takovou možnost Vám můžeme nabídnout a vykoupit Váš předmět za hotové. Záleží však na daném předmětu a dohodě s našimi odhadci. Pohovoříme s Vámi o nejvhodnějších možnostech, které Vám můžeme nabídnout a rozhodnutí bude jen na Vás.

 

- V případě, že si nejste jisti, zda má Vaše dílo nějakou hodnotu a nemůžete z nějakého důvodu dopravit dílo k nám do galerie, potom využijte telefonický kontakt a my rádi přijedeme kdykoliv po dohodě až k Vám domů se na dílo podívat, nebo můžete využít náš e-mail, na který nám zašlete fotografie a my Vás budeme obratem kontaktovat. Již řadu let spolupracujeme s odhadci, kteří Vám sdělí hodnotu Vašeho uměleckého předmětu a poradí ohledně dalších kroků.

 

 

Budeme velmi rádi, když si vyberete právě naši galerii  k prodeji vašeho díla. Velice se těšíme na nabídky a na spolupráci s Vámi.

 

Za Vaši důvěru děkujeme.

 

 


Spojit se s námi můžete

  • Emailem na aukce@aukcezitna.cz
  • Telefonicky na čísle +420 602 407 770, +420 400 344
  • Osobně na adrese Žitná 608/27, Praha 1, 110 00, Galerie Aukce Žitná

 

 

 

 

 

 

Načítám, prosím vydržte...