V naší aukci máte možnost se seznámit s díly známých i méně známých, českých i zahraničních autorů, jejichž obrazy se Vám jistě zalíbí.

 

 

 

Jak to celé funguje? V první řadě si prohlédněte naši aktuální nabídku uměleckých děl a věříme, že Vám většina nabízených předmětů svou kouzelnou půvabností a jedinečností vytvoří neuvěřitelnou atmosféru ve Vašem domově.

V sekci Budoucí aukce můžete sledovat fotografie předmětů, které se na webových stránkách objeví následující den po skončení aktuální aukce. S námi se máte neustále na co těšit.

 

Pro nákup obrazů či jiných uměleckých předmětů je nutné se registrovat na našich stránkách nebo osobně u nás na provozovně v Praze a následně se přihlásit pod Vámi zvoleným uživatelským jménem.

Registrujte se  ke své první aukci na portále Aukce Žitná a udělejte si radost koupí uměleckého díla.

 

Další krok už je pro většinu lidí adrenalinový zážitek. Krása aukce spočívá v nepředvídatelnosti výsledku, v zábavě a radosti, kterou přináší.

Nákup položek prostřednictvím aukce je skvělý především v tom, že vy sami si určíte, jakou částku jste ochotni za položku zaplatit a můžete tak ovlivňovat průběh celé aukce. 

Každá položka v aukci již má stanovenou určitou vyvolávací cenu, která se postupně pomocí příhozů registrovaných uživatelů může zvyšovat.

Po rozkliknutí každé jednotlivé aukce předmětu Vás tlačítko Přihodit navádí k tomu, abyste v případě zájmu o daný předmět přihodili Vámi zvolenou finanční částkou, tzn. že si můžete nastavit limit, abyste dalším zájemcům zabránili být rychlejší, než Vy. Po každém příhozu se aukce prodlouží o pár minut. 

Po skončení aukce Vám v případě vítězství zašleme informativní e-mail. Po vydražení Vámi vybrané položky zaplatíte částku, za kterou byla vydražena a k tomu Vám bude připočteno 20% (včetně DPH) z této částky. Tento poplatek provozovateli slouží na úhradu vynaložených nákladů při realizaci celé aukce.

 

VOP – Všeobecné obchodní podmínky – seznamte se s nimi a můžete začít.

 

Je možné Vámi vydražené dílo za poplatek dopravit až k Vám domů – dílo však musí být k transportu způsobilé, tuto informaci zjistíte u provozovatele při koupi.

 

Předměty, které se v aukci neprodaly, se po dohodě s majiteli buďto mohou zájemci prodat, nebo se budou nabízet v dalších aukcích nebo se vrátí majiteli a nebudou k dispozici. O všem se  u nás můžete informovat.

 

 

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu v naší galerii, kde si budete moci kdykoliv prohlédnout veškeré dražené položky osobně.

Za Vaši důvěru děkujeme.

 

Načítám, prosím vydržte...